Trening

Masz dość nadprogramowych kilogramów?

trizi trizer

Marzysz o nowej sylwetce, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Szukasz kompleksowego suplementu, który nie tylko pomoże ci w walce z nadwagą, ale dodatkowo wspomoże pracę całego ustroju? Jeżeli tak, sprawdź najnowszy suplement firmy Fit Labs. Trizer to rewolucyjny produkt wśród spalaczy tkanki tłuszczowej!

Trizer to nowy sposób na bezpieczną kurację dla organizmu. W składzie tego produktu znajdziemy aż 15 aktywnych i skutecznych składników. Działanie każdego z nich jest naukowo potwierdzone i wolne od występowania jakichkolwiek efektów niepożądanych. Ich naturalne pochodzenie warunkuje spokojne i harmonijne oddziaływanie na metabolizm, co stanowi dodatkowy atut Trizera względem innych, syntetycznych suplementów diety.

W składzie Trizera znajdziemy tylko bezpieczne składniki. Obecność witamin B6, D i E stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób borykających się z niedoborami żywieniowymi. Witaminy, jak powszechnie wiadomo, są substancjami niezbędnymi do utrzymania prawidłowego stanu organizmu. Pirydoksyna skutecznie reguluje ciśnienie krwi, uczestniczy w przemianach wielu składników odżywczych, a także wykorzystuje glukozę jako podstawowe źródło naszej energii. Słoneczna witamina D jest niezbędna dla wytrzymałości i wzmocnienia kości. Natomiast tokoferol, czyli witamina E, jest podstawowym antyoksydantem, który prowadzi do usuwania szkodliwych wolnych rodników. Warto też wspomnieć o obecności biotyny, czyli witaminy H. Dzięki niej będziemy pewni, że kondycja naszej skóry pozostanie nienaruszona w trakcie kuracji.

Trizer jest suplementem diety przeznaczonym dla osób borykających się ze zbyt dużą masą ciała. Guarana oraz kofeina stanowią podstawowe składniki, zwiększające naszą pobudliwość, co prowadzi do wykonywania intensywniejszych treningów. Równocześnie możemy być spokojni, że nasz organizm nie będzie narażony na występowanie takich problemów jak bezsenność czy spadek koncentracji. Porcja tych związków w produkcie firmy Fit Labs została dobrana w taki sposób, aby ćwiczący mógł w pełni wykorzystać ich potencjał, a jakość treningu nie uległa zachwianiu.

Warto też wspomnieć o obecności czterech głównych czynników przyczyniających się do intensywniejszego spalania tkanki tłuszczowej. Chrom znany jest przede wszystkim jako podstawowy pierwiastek, wpływający na hamowanie niekontrolowanych napadów głodu. Oprócz tego, skutecznie reguluje poziom cholesterolu we krwi, a także normalizuje gospodarkę insulinową. EGCG, czyli galusan epigallokatechiny, jest związkiem pochodzącym z zielonej herbaty. Jak powszechnie wiadomo, napój ten stanowi bardzo dobry środek w walce z nadwagą. Uwarunkowane jest to obecnością wspomnianej substancji, która oprócz zwiększenia wrażliwości naszych komórek na insulinę, skutecznie nasila proces spalania tkanki tłuszczowej. Idealnym zwieńczeniem kompleksu odchudzającego jest kapsaicyna i synefryna. Pierwsza z nich stanowi skuteczny termogenik i znacznie przyczynia się do podwyższenia temperatury naszego ciała. Ma to niezwykle istotne znaczenie w trakcie treningów redukcyjnych. Z kolei drugi związek, uzyskiwany z gorzkiej pomarańczy, stanowi idealny środek do wzmocnienia przemiany materii poprzez nasilenie przemian węglowodanów i tłuszczów.

Cały skład został dodatkowo uzupełniony o szereg innych i równie pożytecznych substancji. Ekstrakt ze skrzypu polnego, wraz ze wspomnianą już biotyną, będzie przyczyniać się do poprawy wyglądu naszej cery jak i wytworów naskórka. Dzięki ekstraktom z mniszka lekarskiego, Trizer to skuteczny preparat do eliminowania nadmiernej ilości wody podskórnej oraz regulowania gospodarki mineralnej całego ustroju. Mniszek wraz z pokrzywą z pewnością pomogą w poprawie funkcjonowania dróg moczowych oraz profilaktycznie zapobiegną rozwojowi wszelkich schorzeń w obrębie tego układu. Ciężko też nie wspomnieć o l-tyrozynie. Związek ten zaliczany jest do grona aminokwasów podstawowych. To niezbędny czynnik do właściwego funkcjonowania hormonów tarczycy oraz rozkładu tłuszczy dostarczanych do naszego ustroju wraz z pokarmem.

Zobacz także:

19 Komentarzy

 • Reply
  Mariusz@
  1 marca 2016 at 09:31

  Trizer – nowa propozycja, czy tym razem skuteczna? Wydaje się, że dopóki się nie sprawdzi nie ma co się wypowiadać, ale wydaje się, że zapowiada się całkiem nieźle i może się dobrze sprawdzić. Oczywiście ćwiczenia i dieta jak zawsze będą podstawą i bez tego nie będzie żadnych efektów, ale by zbić do niskiego poziomu tłuszcz na kilka procent całej masy będzie trudno bez spalacza. wydaje się, że Trizer może się tutaj fajnie sprawdzić.

 • Reply
  trizer
  2 marca 2016 at 12:07

  dajcie znac, czy dziala, dopiero od marca można kupic i się zastanawiam.

 • Reply
  domin
  4 marca 2016 at 22:21

  Jeśli myślicie o dobrym spalaczu to myślę, że to ciekawa propozycja. Widać wyraźnie, że producent pomyślał o zestawianiu tych składników, które od dawna są pozytywnie oceniane i chętnie wykorzystywane przy produkcji spalaczy tłuszczu. Wszystko tym razem w jednej kapsułce. Wydaje sie, że świetnie się sprawdzi pod warunkiem, że nie będziemy tylko przyjmować kolejnych kapsułek, ale będziemy również myśleć o treningu.

 • Reply
  wojt
  10 marca 2016 at 18:07

  a ja już spróbowałem i jest srednio, nie widze efektow.

 • Reply
  Filip
  12 marca 2016 at 17:05

  W końcu udało mi się zacząć myśleć o odchudzaniu na poważnie i udało się zrzucić już do tego momentu sporo kilogramów. wszystko przebiegało naprawdę fajnie, dopóki organizm miał pewną formę szoku. ale przyszedł moment, gdy waga stanęła i wtedy podsunięto mi fajną propozycję od Fit Labs. Spalacz okazał się dla mnie zbawieniem, ponieważ waga znów ruszyła w dół właśnie dzięki stymulacji naturalnych składników suplementu.

 • Reply
  adi
  14 marca 2016 at 17:23

  żeby zadziałało, trzeba ćwiczyć, inaczej nie ma na co liczyc.

 • Reply
  grze
  19 marca 2016 at 20:08

  mizerne efekty, trzeba dołożyć dietę

 • Reply
  alfred
  26 marca 2016 at 17:22

  dieta to podstawa zdrowia, ja odchudzałem się Pol roku i wreszcie czuje się dobrze.

 • Reply
  trizer opinie
  28 marca 2016 at 04:09

  trizer jest niezły, ale nowy, wiec dajcie znac, jak to było u was.

 • Reply
  Norbert
  29 marca 2016 at 09:30

  jak patrzę nad skład produktu od firmy Fit Labs to wydaje mi się, że nowy spalacz jest naprawdę ciekawą propozycją i rzeczywiście może się fajnie sprawdzić. Oczywiście trzeba od samego początku zapomnieć o tym, że same tabletki będą nas odchudzać. Jest to po prostu niemożliwe, odchudzanie jest to zawsze proces, ktory musi być związany z dobrym odchudzaniem i ćwiczeniami. Jeśli to się uda to i Trizer sprawdzi sie doskonale i nas wesprze.

 • Reply
  daniel :)
  29 marca 2016 at 18:22

  nie ma co narzekać, troche cierpliwości 😉

 • Reply
  daniel :)
  30 marca 2016 at 14:11

  po dwoch tgodniach widze lekkie efekty

 • Reply
  Tom
  2 kwietnia 2016 at 22:06

  Spalacze tłuszczu jak dla mnie są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wesprzeć swoje odchudzanie. pewnie, że trzeba trzymać dietę i ćwiczyć, ponieważ inaczej nie da się odchudzać, ale można skorzystać z jakiegoś wsparcia i fajnie sprawdzają się tutaj spalacze. między innymi będzie to fajne rozwiązanie, ponieważ działa wyłącznie w oparciu o nowoczesne, ale naturalne środki, dlatego dla zdrowia są to środki bezpieczne.

 • Reply
  graf
  3 kwietnia 2016 at 15:18

  ja się odchudzam z trizerem i z ciwczeniami, okaze się 😀

 • Reply
  edo
  5 kwietnia 2016 at 06:10

  słyszałem, ze jest calkiem niezły, ale sam nie probowalem jeszcze.

 • Reply
  Trizer opinie
  10 kwietnia 2016 at 09:55

  W internecie jest sporo opinii na temat trizera np tu

  http://forum-kulturystyka.pl/topic/113328-trizer-spalacz-opinie-hit-czy-kit/

 • Reply
  Gabriela
  16 kwietnia 2016 at 22:12

  Też się skusiłam zobaczymy co będzie

 • Reply
  Dominika
  26 kwietnia 2016 at 09:00

  Gdzie mogę kupić trizer ?

 • Reply
  Sebix
  4 maja 2016 at 17:33

  Fajne opakowanie.

 • Zostaw komentarz